Zajęcia ruchowe

ZAJĘCIA RUCHOWE
DLA DOROSŁYCH


Ruch może zastąpić niemal każde lekarstwo, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu

Wojciecha Oczko

Jedną z moich pasji jest prowadzenie zajęć fitness. Zachęcam do zapoznania się z grafikiem moich zajęć. Proponuję zajęcia ogólno-wzmacniające (TBC), typowo wydolnościowe, CARDIO - ZUMBA lub połączenie ćwiczeń wzmacniających z CARDIO - trampoliny. Jeśli natomiast potrzebujesz czegoś spokojniejszego, warto spróbować zajęć PRO-Zdrowotnych (zdrowy kręgosłup lub pilates).

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH - HARMONOGRAM


ZAJĘCIA RUCHOWE
DLA DZIECI


Oferuję prowadzenie zajęć Zumba Kids bądź też z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. Wiek przedszkolny to czas, w którym dzieci odczuwają silną potrzebę ruchu. Jestem licencjonowaną instruktorką m.in: Zumba i Zumba Kids i Jr. Z wykształcenia jestem mgr Fizjoterapii, z zamiłowania prowadzę zajęcia grupowe (fitness i taniec) dla dzieci i dorosłych. Posiadam kursy i licencje upoważniające mnie do prowadzenia wszystkich zajęć.

Zajęcia Zumba Kids Junior to program dla dzieci przedszkolnych rozwijający poczucie rytmu, pamięć oraz wzmacniający potrzebę ruchu i aktywności fizycznej. Podczas zajęć dzieci uczą się łatwych, powtarzalnych choreografii do (często znanych im) piosenek. Nieodłącznym elementem tego programu jest również zabawa, która w połączeniu z tańcem oraz śpiewem tworzy zajęcia, na które dzieci czekają z przyjemnością!

Zapraszam do współpracy przedszkola i szkoły. Oferuję również pomoc przy organizowaniu eventów dla dzieci i dorosłych.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy
i chciałbyś rozpocząć współpracę - skontaktuj się z nami już dziś!


503 456 940


ZOBACZ WIĘCEJ

20% ZNIŻKI
NA MASAŻE


Oferta specjalna dla każdego pracownika biurowego z dojazdem do domu klienta!